RADIOBUS

PRESTANAK RADA PIJACA, SPISAK PRODAVACA KOJI ĆE VRŠITI DOSTAVU NA KUĆNU ADRESU

kovin piajcaVlada RS donela je nove mere u cilju da daljeg sprečavanja korona virusa, a jedna od njih je obustava rada pijaca na otvorenom i zatvorenom prostoru. S tim u vezi, JKP ,,Kovinski komunalac“ koje upravlja pijacama na teritoriji opštine Kovin, izdalo je saopštenje da sve pijace prestaju sa radom do daljnjeg.

Na osnovu dogovora sa zakupcima tezgi-prodavcima sa pijace, a uz saglasnost OU Kovin, omogućeno je da svi gradjani putem telefona u prilogu mogu poručiti robu koju ce im prodavci dostaviti na kućnu adresu. Iz JKP ,,Kovinski komunalac“ obaveštavaju da će spisak svakodnevno ažurirati ukoliko za to bude potrebe (prijava novih prodavaca).  Mole se svi zakupci tezgi na pijacama sa teritorije opštine Kovin da se jave na brojeve telefona: 064/867-2528 Ivan Boškov i 064/167-8381 Olgica Poštić, radi dogovora funkcionisanja u narednom periodu. Spisak prodavaca: 


1.Đorđević Snežana -Piletina 0616427569
2.Dragojlović Zoran -pečurke, jaja 0642847103
3.Vuković Vesna - zeleniš 0692069930
4.Romanov Vesna - polj.proizvodi 0646801023
5.Talijan Zoran -polj.proizvodi 0641443156
6.Stefanović Mišel -polj.proizvodi 0603744951
7.Dinić Miodrag -polj.proizvodi 0605801705
8.Milojević Bojan -polj.proizvodi 0604488096
9.Ilić Vesna - polj.proizvodi 0694385930
10.Vulović Vasilije - polj.proizvodi 0637791496
11.Nikolić Sava - polj.proizvodi 0628143912
12.Jović Dragan -polj.proizvodi 013742417
13.Kovačević Željko -polj.proizvodi 0638365366
14.Ignjatović Novica -polj.proizvodi 0603755145
15.Banjai Zoltan -polj.proizvodi 0649460227
16.Abraham Ester -polj.proizvodi 0604158382
17.Rezač Branislav -mlečni proizvodi 0637830721

Ostavi komentar

Komentare koji sadrže govor mržnje*, psovke i uvrede, kao i komentare koji se ne odnose na vest koju komentarišete, ne objavljujemo.

* Zakon o javnom informisanju – član 38: Zabranjeno je objavljivanje ideja, informacija i mišljenja kojima se podstiče diskriminacija, mržnja ili nasilje protiv lica ili grupe lica zbog njihovog pripadanja ili nepripadanja nekoj rasi, veri, naciji, etničkoj grupi, polu ili zbog njihove seksualne opredeljenosti, bez obzira na to da li je objavljivanjem učinjeno krivično delo.

Mišljenja izneta u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne predstavljaju stavove redakcije Radika BUS. Ipak po postojećem Zakonu o javnom informisanju d.o.o BUS odgovara za sve sadržaje koji se nalaze na njegovim veb adresama pa će se tako i odnositi prema komentarima čitalaca.

radiobus 2005 - 2014

Vrh Desktop version